شرایط و مقررات سایت

شرایط و ضوابط سفارش کالا

استفاده شما از پایگاه اینترنتی کافه ماگ و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
 خرید کالا از پایگاه اینترنتی کافه ماگ بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
 خدمات و محتويات این پایگاه براى استفاده شخصى و غير تجارى مشتریان عرضه شده است. مالکیت معنوی اطلاعات موجود در  این پایگاه کافه ماگ  متعلق به فروشگاه می باشد و هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت. هر گونه استفاده از محتويات پایگاه کافه ماگ فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین کافه ماگ امکان پذیر می باشد. براى اخذ اجازه کتبی لطفا به يکی از روشهای ذکر شده در بخش "تماس با کافه ماگ" با ما تماس بگيريد. نقل قول از محتويات پایگاه کافه ماگ برای پایگاه ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیر تجاری را دنبال می کنند، با ذکر منبع مجاز است.
 اطلاعات ارائه شده درباره کالاهای عرضه شده در پایگاه کافه ماگ ترجمه مطالب  مندرج در سایت های محصولات می باشد و پایگاه کافه ماگ هیچ مسئوليتي در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و يا خطاهای نگارشی پذیرا نیست .
 كاربران متعهد هستند که در دسترسی به پایگاه کافه ماگ مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.
 كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحيح كامل را در پایگاه درج کنند. بديهي است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
 پایگاه کافه ماگ هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد پایگاه که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این پایگاه می باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی پذیرد.
 پایگاه کافه ماگ هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات سایتهایی که ارتباط به آنها به واسطه آگهی و یا لینک در کافه ماگ شکل می گیرد، پذیرا نیست.
 تمام ابزاری که در پایگاه کافه ماگ با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از اين ابزار صرفا برای ارسال و دريافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد. پایگاه کافه ماگ هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات پیام های کاربران نمی پذیرد.
 ارتباط پایگاه کافه ماگ با کاربران فقط از طریق www.cafemug.ir بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد. پایگاه کافه ماگ به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

ارتباط مستقيم با کاربران

پایگاه کافه ماگ به دنبال رضايت کامل کاربران گرامی است. اگر به هر دلیلی رضايت از كار ما حاصل نشده، لطفا مراتب را به اطلاع ما برسانید.
 شرایط و خدمات فروش
 از نظر حقوقی، در معاملات پایگاه کافه ماگ به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند .
 فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در پایگاه کافه ماگ درج نموده است.
 پایگاه کافه ماگ به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند.

خدمات پس از فروش

شرایط خدمات پس از فروش هر کالا در قسمت توضیحات آن ذکر شده است. در صورت عدم ذکر شرایط گارانتی در قسمت توضیحات کالا، این بدان معناست که کافه ماگ خدمات پس از فروشی برای آن کالا ندارد.

قیمت و مالیات ارزش افزوده کالا
 تمام قیمت ها بروز می باشند.
 ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات ارزش بر افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود. شرایط تحویل، ارجاع و تعویض کالا
 در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از ارادهء او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.
 هرگونه نقص و یا عیب فنی بایستی در مدت ۴۸ ساعت پس از دریافت کالا به مرکز ارتباط مشتریان پایگاه کافه ماگ اطلاع داده شود و در صورت اثبات نقص و یا عیب فنی کالا با مسئولیت پایگاه کافه ماگ تعمیر و یا جایگزین می گردد. در صورت گذشت بیش از ۴۸ ساعت از زمان دریافت کالا وجود نقص و عیب در کالای دریافتی پذیرفتنی نیست.